Бандерштат 2016

Літературні ранкування Бандерштату були представлені Христиною Халімоновою, Зазою Пуалішвілі, Сергієм Жаданом, Олексієм Чупою та Богданом Логвиненком.

6 серпня літсцена розпочалася із поетичного виступу  Христини Халімонової та Зази Пауалішвілі. У віршах вони згадали про Новий Орлеан, Кіта Річардса. Присвятили вірші і наступному спікеру – Сергію Жадану.

Послухати творчість Жадана прийшли кілька сотень людей. Відомий поет зачитав улюблені поезії читачів, а також озвучив рядки віршів зі збірки «Тамлієри», яку видадуть 23 серпня.

Недільний ранок відкрив поет із Макіївки Олексій Чупа. Він говорив про важливе, одвічне і наболіле. Він зізнався, що його мотивує стан сучасного кочівника із Донеччини. Поговорили і про актуальне мовне питання, де поет вкотре довів, що людина може вільно спілкуватися і любити обидві мови.

Український письменник і журналіст Богдан Логвиненко, який об’їздив більше 50 країн, поділився своїм досвідом, зачитавши уривки із написаного. Також громадський діяч розповів про свої проекти: «Перехожі», де автор писав про всіх, хто зустрічався йому на дорозі, намагаючись показати читачеві людину. Богдан зараз працює над проектом «Ukrainer», який має на меті по-новому розкрити Україну для самих громадян.

Також мали змогу відвідувачі придбати книжки цих та безлічі інших авторів на книжковому форумі, що діяв протягом усіх трьох днів фесту.