Бандерштат 2016

Непересічний харківський гурт Жадан і Собаки став справжнім музичним проривом. Унікальний симбіоз музики та поезії, літературний ска-панк – це все про них. Навіть довге очікування виступів не зменшило драйву бандерштатівців.

А часті гості фестивалю, гурт Веремій з Києва, насичував усіх концентрованими порціями якісної музики. Зі сцени лунали і добре відомі пісні, і треки з нового альбому. Сплетіння музичних стилів та цікаве звучання зробили виступ гурту справді магнетичним.

Волинська земля здригнулася сьогодні від справжнього гуцульського металу у виконанні франківського гурту Карна. Потужна хвиля накрила усіх, а кожна нова композиція супроводжувалася уже традиційним слемом.

Гості із сонячної Одеси, гурт Epolets, точно підкорили палкі серця дівчат. Хлопці влаштували на сцені рок-шоу та наповнили простір соковитим звуком та нестримною енергією.

Змусив відірватися на повну найфестивальніший гурт O.Torvald. “Наші люди всюди”, – влучні слова із пісні точно про бандерштатівців! Українська рок-сцена у надійних руках.

Фантастичним завершенням головної музичної сцени стали гості із Білорусі – гурт Brutto. Враз натовп заряснів біло-червоними прапорами. Справжній творчий опір, що ламає будь-які кордони та стереотипи.