Бандерштат 2016

Невтомні бандерштатівці не лише ведуть здоровий спосіб життя, а й активно долучаються до спортивних заходів.

Навіть спека не стала на заваді охочим спробувати себе у Олімпійському виді спорту – стрільбі з лука. Неабиякого азарту додавали і креативні мішені – ляльки із написом «ПТН-ПНХ». І батьки й діти із захватом долучалися до розваги, а найвправніші стрільці отримали подарунки за влучні постріли.

А тим часом розгорнулися справжнісінькі волейбольні баталії. І хоч турнір завтра, та бандерштатівці – народ нетерплячий. Вже сьогодні запальні хлопці та дівчата закликали усіх до гри.

Цікавинкою стала можливість поборотися із гравітацією! Відчуття невагомості дарував простір розвитку здоров’я Gravity Space. Розвинути свою гнучкість, зміцнити нервову та серцево-судинну систему, – все це можна отримати регулярними заняттями.

Сьогодні небо над Бандерштатом заполонили літаючі тарілки! Ні, це не НЛО! Бандерштатівці випробували на собі нову розвагу. Тепер вже ніхто не скаже, що фрізбі – дитяча забавка. Ефектні стрибки, майже танцювальні па, надзвичайна грація, а ще швидкість та вправність, – неповний перелік того, що знадобиться для гри у фрізбі.

Справжньою родзинкою спортивного дня став денний квест «Sun quest». Захоплююча та запальна пригода об’єднала близько 25 команд. Понад 2 години драйву і всі перешкоди подолано: мотузковий парк, відтискання та стрибки. А додатковими сюрпризами стали бонусні творчі завдання. Співи, вірші та танці, – бандерштатівці гідно проявили себе! Втомлені та щасливі команди фінішували. Тепер лишилося набратися терпіння, адже переможці будуть оголошені вже завтра.