Бандерштат 2016

На гутірковій сцені 6 серпня бандерштатівці мали змогу почути про те, що має гармонійно поєднуватися в кожному українцеві. Це спорт, політика, історія і неабияка доза мотивації від людей, кожен з яких став успішним у своєму напрямі.

Гутірки відкрив Олексій Казанцев, який поділився з учасниками секретом того, як позбутися від зайвої ваги і правильно поглинати енергію з їжі. Вокалістові гурту «Брем стокер» вдалося схуднути аж на 48 кілограмів, і своїм прикладом він надихнув на тренування навіть під час фестивалю.

Гостинно прийняли на сцені журналіста та історика Вахтанга Кіпіані. Бандерштатівці дізналися про топоніміку Криму і методичну політику Росії щодо знищення історичних назв населених пунктів і пам’яті про кримських татар.

Володимир Парасюк перейшов у формат «запитання-відповідь» і перевів дискусію на політичну тематику, намагаючись одразу охопити багато існуючих проблем.

Чекали учасники так званого секс-символа нової поліції Сергія Мерчука, який описав свій життєвий шлях від звичайного активіста до майданівця, бійця полку «Азов». Ставши очільником патрульної поліції у місті Рівному, його головою фразою до підлеглих залишається: «У вас ніхто не забирає людяність». Порція мега-мотивації для учасників була гарантована.

Довгоочікуваною гостею була народний депутат України Надія Савченко. Її вихід на сцену підвищив накал емоцій, а бандерштатівці поставили багато хвилюючих і важливих запитань.