Бандерштат 2016

Перший день фестивалю Бандерштат-2016 уже майже відгримів. Учасники головної сцени запалювали публіку та дарували присутнім шалені емоції.

«Ви готові Бандерштат?», − саме такими словами незмінних ведучих Мяча та Жуковської розпочалося дійство.

Першим виступав гурт FREEDOM із Луцька. Хлопці зуміли розпалити вогонь в очах кожного. Саме такий початок концерту можна вважати успішним.

Колектив ARLETT із Білої Церкви віддавався глядачам на повну, адже їхні серця билися в такт один з одним. Треки сприймалися на славу, а це найголовніше.

Після виходу на сцену гурту АННА публіка шалено та несамовито зустрічала своїх кумирів. Розрив почуттів та емоцій супроводжували увесь виступ хлопців, що просто підірвали майданчик.

Виступ гурту Фіолет запам’ятався щирістю і, водночас, драйвовістю. “Хочу подякувати кожному персонально, хто знайшов можливості, гроші, час і відвідав наше дітище”, – говорить зі сцени лідер Фіолету та засновник фестивалю Сергій Мартинюк.

Херсонська ватага РОЛЛІКС вкотре довела, що хороша музика може єднати людей. Під час їх виступу публіка стала єдиним цілим.

Брати Гадюкіни — справжні хлопі Бандерштату та душа фестивалю. Вони знають, що таке якісний український рок та дозволяють насолоджуватися ним іншим.

Втомлені, але щасливі – напевно, ці слова із точністю охарактеризують усіх, хто сьогодні був причетний до фестивалю, який до речі святкує свій 10-й День народження.

Фото Ірини Єрошко: