Бандерштат 2016

#festbandershtat #Луцьк #Україна

П’ЯТНИЦЯ, 1 СЕРПНЯ

Протягом дня
• Етно-фотовиставка Анни Сенік (Ładna Kobieta)
• Виставка УПА
• Виставка постерів «Волинське Полісся» Олега Бурячка
• Боді-арт


Дитяче містечко (розклад майстер-класів):
12:00 – лялька-мотанка;
12:00 – аеродизайн;
13:00 – гончарне коло;
13:00 – розпис глиняної фігурки;
14:00 – малювання пальчиковими фарбами;
14:00 – листівка ручної роботи;
15:00 – розпис на склі (техніка вітражу);
15:00 – розпис фігурки з дерева;
15:30 – дитяче біо-тату;
16:00 – панно «Мапа України»;
16:00 – панно «Герб України»;
16:30 – забави з найменшими дітками;
17:00 – браслети зі стрічок;
17:00 – вітрячок з картону;
З 12:00 постійно діюча фотостудія та зона розваг і відпочинку для дітей і батьків;

Гутіркова сцена:

13:30-14:30 – Тарас Ткачук – режисер, фільму «Повстання духом» (документальна історія про бунт українських в”язнів у російському місті Норильськ)
14:30-15:30 – Олег Вишня – представник спільноти «Наступна республіка»
15:30-16:30 – Єгор Соболєв – голова Люстраційного комітету України
16:30-17:30 – Олександр Гуч та Володимир Пастушок -учасники подій 19-20 лютого на Майдані

Головна музична сцена:
16.30 – 16.50 – Garage Drum Show
16.50 – 17.20 – Part of Universe
17.20 – 17.50 – 4hours-band
17.50 – 18.20 – Широкий лан
18.20 – 18.50 – KETO
18.50 – 19.20 – Дикі Серцем
19.20 – 20.00 – Брем Стокер
20.00 – 20.40 – Zatoczka
20.40 – 21.30 – Веремій
21.30 – 23.00 – Мотор’Ролла

Нічна акустична сцена:
23:20 – 00:00 – Театр «Гармидер»
00:00 – 01:00 – Механічний Апельсин
01:00 – 01:40 – Суренж (Рівне)
01:40 – 02:20 – Відстань (Квасилів)
02:20 – 03:00 – SWEETLO (Київ)
03:00 – 03:40 – Біллі Мілліґан Бенд (Київ)

СУБОТА, 2 СЕРПНЯ

Протягом дня
• Етно-фотовиставка Анни Сенік (Ładna Kobieta)
• Виставка УПА
• Виставка постерів «Волинське Полісся» Олега Бурячка
• Боді-арт

Спортивні заходи:
9:00 – заняття з хатха-йоги;
14:30 – кубок з армреслінгу;
15:30 – виступ учасників Талант – шоу «Україна має таланти» стронгмени зі Львова;
Дитяче містечко (розклад майстер-класів):
12:00 – лялька-мотанка;
12:00 – аеродизайн;
13:00 – гончарне коло;
13:00 – розпис глиняної фігурки;
14:00 – малювання пальчиковими фарбами;
14:00 – листівка ручної роботи;
15:00 – розпис на склі (техніка вітражу);
15:00 – розпис фігурки з дерева;
15:30 – дитяче біо-тату;
16:00 – панно «Мапа України»;
16:00 – панно «Герб України»;
16:30 – забави з найменшими дітками;
17:00 – браслети зі стрічок;
17:00 – вітрячок з картону;
З 12:00 постійно діюча фотостудія та зона розваг і відпочинку для дітей і батьків;

Гутіркова сцена:
10:30-11:30 – Зустріч з ветеранами УПА + хор «Посвіт»;
11:30-12:30 – Зураб Аласанія – журналіст, генеральний директор Національної телекомпанії України 12.30-13.30 – Ігор Мосійчук та Олег Однороженко – командири батальйону «Азов»;
14:30-15:30 – Михайло Гаврилюк – організатор окремого Козацького батальйону добровольців;
15:30-16:30 – Юрій Луценко – радник Президента України;
16:30-17:30 – Анна Морозова – мандрівниця та журналістка;

Літературна сцена:
15.00 -17.00
Юхим Дишкант, Львів-Тернопіль
Сергій і Світлана Богдан «Се-Бо світ», Київ
Олена Максименко, Київ
Вікторія Литвак, Луцьк
Любов Якимчук, Київ-Луганськ
Олеся Мамчич, Київ
Роман Романюк, Луцьк-Київ
Еліна Форманюк, Луцьк
Олена Гераcим’юк, Київ
Ганна Луцюк, Луцьк
Віталій Ткачук, Луцьк
Марія Марченкова, Луцьк
Павло Коробчук, Київ-Луцьк
Ірина Загладько, Львів-Луцьк
Ольга Ляснюк, Луцьк
Віктор Вербич, Луцьк
Олена Руда, Харків

Головна музична сцена:
16:50 – 17:20 – Світлотінь
17:20 – 17:50 – Days Like Chapters
17:50 – 18:20 – Farinhate
18:20 – 18:50 – Ріплей
18:50 – 19:20 – Різак
19:20 – 20:00 – Мольфа
20:00 – 20:40 – Фіолет
20:40 – 21:30 – Був’є
21:30 – 23:00 – Кому вниз

Нічна акустична сцена:
23:20 – 00:00 – Piano Extremist
00:00 – 01:00 – Сергій Василюк (Тінь Сонця)
01:00 – 01:40 – Kompas (Львів)
01:40 – 02:20 – Кімната Гретхен (Дніпропетровськ)
02:20 – 03:00 – Широкий Лан (Калуш)
03:00 – 03:40 – The Velvet Sun (Київ)

НЕДІЛЯ, 3 СЕРПНЯ

Протягом дня
• Етно-фотовиставка Анни Сенік (Ładna Kobieta)
• Виставка УПА
• Виставка постерів «Волинське Полісся» Олега Бурячка
• Боді-арт

9:30 – Служба Божа

Спортивні заходи:
9:00 – заняття з хатха-йоги;
10:00 – Кубок з міні – футболу (майданчик ЗОШ №4);
14:00 – Кубок з гирьового спорту за підтримки тренажерного залу Метал ЖИМ

Дитяче містечко (розклад майстер-класів):
12:00 – лялька-мотанка;
12:00 – аеродизайн;
13:00 – гончарне коло;
13:00 – розпис глиняної фігурки;
14:00 – малювання пальчиковими фарбами;
14:00 – листівка ручної роботи;
15:00 – розпис на склі (техніка вітражу);
15:00 – розпис фігурки з дерева;
15:30 – дитяче біо-тату;
16:00 – панно «Мапа України»;
16:00 – панно «Герб України»;
16:30 – забави з найменшими дітками;
17:00 – браслети зі стрічок;
17:00 – вітрячок з картону;
З 12:00 постійно діюча фотостудія та зона розваг і відпочинку для дітей і батьків;

Гутіркова сцена:

10:30-11:30 – Андрій Кузнєцов – редактор відомого суспільно-політичного пабліка #Orange
11:30-12:30 – Андрій Сайчук, Настя Станко – представники журналістського колективуHromadske.tv
12:30-13:30 – Юрій Михальчишин – народний депутат України від ВО «Свобода»
14:30-15:30 – Представники білоруського добровольчого загону «Пагоня»
15:30-16:30 – Анастасія Дмитрук – авторка вірша «Никогда мы не будем братьями»
16:30-17:30 – Дмитро Добродомов – генеральний директор медіахолдингу ZIK

Літературна сцена:
15.00-17.00
Богдан-Олег Горобчук, Київ-Житомир
Елла Євтушенко, Київ
Йосип Струцюк, Луцьк
Ольга Буць, Дніпропетровськ-Луцьк
Анастасія Дмитрук, Київ
Валентина Петрук, Київ-Луцьк
Оксана Гундер, Луцьк
Олег Коцарев, Київ
Галина Танай, Київ
Оксана Гаджій, Житомир
Лесик Панасюк, Житомир
Галина Крук, Львів
16.00 (переможці конкурсного відбору)
Анна Яблучна
Вікторя Амеліна
Юрій Матевощук
Світлана Панчук
Олександра Рут
Максим Солодовник
Олександр Ємець
Варвара Черезова, Луцьк

Головна музична сцена:
16:20 – 16:50 – RIZUPS
16:50 – 17:20 – Дзвони Сонця
17:20 – 17:50 – К402
17:50 – 18:20 – To leave a trace
18:20 – 18:50 – Ворст
18:50 – 19:20 – The Doox
19:20 – 19:50 – Oneyroid
19:50 – 20:30 – Роллікс
20:30 – 21:30 – Cruachan
21:30 – 23:00 – Скрябін

Нічна акустична сцена:

00:00 – 00:40 – Периферія (Чортків)
00:40 – 01:20 – ANEBO (Київ)
01:20 – 02:00 – Денис Суховій (Київ)
02:00 – 02:40 – Сни Дріади (Івано-Франківськ)
02:40 – 03:20 – Саша Бард

У ПРОГРАМІ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!!!